Kontakt


Dział Studencki

Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Kamil Trzmiel - specjalista
e-mail: kamil.trzmiel@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Stypendium Santander Universidades dla Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Wrocławskiej.

Szanowni Państwo,

Politechnika Wrocławska i Santander Universidades ogłasza konkurs skierowany do Kół Naukowych oraz Organizacji Studenckich działających przy Politechnice Wrocławskiej. Wymienione podmioty mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów, które wyróżniać się mają w jednym z trzech zakresów:

– wspierania kultury przedsiębiorczości i innowacyjności

– realizowania ich we współpracy z uczelniami z różnych krajów

– wspierania cyfryzacji Politechniki Wrocławskiej.

Wypełnione wnioski, wydrukowane i podpisane (formularz zgłoszeniowy poniżej), można składać do dnia 10.10.2017 do godziny 14:30 w Dziale Studenckim, pokój 1.07, budynek H-14, Wybrzeże Wyspiańskiego 40

Wszelkie pytania związane z ogłoszonym konkursem proszę kierować na adres Kierownika Działu Studenckiego Michała Bociana na adres: michal.bocian@pwr.edu.pl

Załączniki:
1) Regulamin Santander

2) Formularz zgłoszeniowy Santander

3) budżet szczegółowy projektu

Wróć