Kontakt


Dział Studencki

Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Kamil Trzmiel - specjalista
e-mail: kamil.trzmiel@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Współpraca Politechniki Wrocławskiej z Akademią Wojsk Lądowych

Zgodnie z ustaleniami pomiędzy Akademią Wojsk Lądowych im. Generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu [AWL] a Politechniką Wrocławską [PWr] ogłaszamy możliwość zgłoszenia się do Programu Pilotażowego Edukacji Wojskowej Studentów – Ochotników w Ramach Legii Akademickiej.
W roku akademickim 2017/2018 AWL oferuje szkolenia teoretyczne dla kandydatów na szeregowych oraz podoficerów rezerwy dla jednej grupy 30-osobowej studentów PWr.

Warunki wymagane do przystąpienia do Programu:

  • obywatelstwo polskie
  • aktualny status studenta uczelni wyższej
  • przejście kwalifikacji wojskowej
  • złożenie w AWL wniosku o przyjęcie na zajęcia teoretyczne Programu wojskowego Legii Akademickiej [formularz dostępny na stronie AWL].

Politechnika Wrocławska zobowiązała się do wsparcia AWL w rekrutacji chętnych do udziału w Programie. Chęć uczestniczenia w Programie proszę zgłaszać w Dziale Rekrutacji Politechniki Wrocławskiej osobiście lub na adres rekrutacja@pwr.edu.pl, podając następujące dane: imię, nazwisko, nazwę wydziału, średnią ocen [liczoną według zasad dla Stypendium JM Rektora dla Najlepszych Studentów] z poprzedniego semestru lub liczbę punktów rekrutacyjnych [dla studentów 1 semestru studiów I stopnia].

Lista osób zgłoszonych w Politechnice Wrocławskiej zostanie przekazana do dalszego procedowania AWL.
Termin zgłoszenia do 5 stycznia 2018 roku.

Wróć