Kontakt


Dział Studencki
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Biuro Informacji Studenckiej
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
Budynek A-1, pokój 142
tel. 71 320 43 21
bis@pwr.edu.pl

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Kamil Trzmiel - specjalista
e-mail: kamil.trzmiel@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Konkurs na koła strategiczne Politechniki Wrocławskiej

Komisja Centralna ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza konkurs dla kół naukowych o nadanie tytułu koła strategicznego. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wniosek i załącznik, który znajdziecie Państwo tu → KS – plik do pobrania

Wnioski w wersji papierowej należy złożyć do godz. 15.00 w środę, 07 lutego 2018 r. w Biurze Informacji Studenckiej (bud. A-1, pok. 142), natomiast w wersji elektronicznej wysłać w tym samym terminie na adres kfds@pwr.edu.pl.

Koła, które pomyślnie przejdą formalną i merytoryczną weryfikację wniosków zostaną zaproszone na pięciominutowe prezentacje podczas posiedzenia Komisji Centralnej, planowanego na dzień 13.02.2018 roku, o godzinie 9:00, w sali 1.05, budynku H-14.

 

Wszystkie bieżące informacje dotyczące działania Komisji Centralnej znajdziecie Państwo na stronie Samorządu Studenckiego pod adresem :

https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/ogloszenia-o-konkursach

Wróć