Zaproszenie do składania ofert w ramach projektu MNiSW „Najlepsi z najlepszych! 3.0.”

Celem projektu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności, poprzez wspieranie ich uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach, konferencjach. Wsparcie finansowe może być przeznaczone w szczególności na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach, konferencjach. Środki finansowe mogą być przeznaczone także na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z celem konkursów, zawodów, konferencji międzynarodowych, będących przedmiotem oferty złożonej w odpowiedzi na niniejsze Zaproszenie.

1. Samodzielnie wypełnione zgłoszenie należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do godz. 12.00, 20 kwietnia 2018 roku, do Biura Informacji Studenckiej (pok. 142, bud. A-1). Dział Zarządzania Projektami zweryfikuje formalnie otrzymane wnioski, po czym przekaże uwagi lub informację o spełnieniu kryteriów i możliwości wysłania wniosku do Ministerstwa za pomocą skrzynki e-PUAP Jednostki. Należy pamiętać również o przedłożeniu wraz z dokumentacją Załącznika nr 1 do ZW 60/2015 (Zgoda na udział w projekcie).
  2. Oferta musi być podpisana przez dziekana wydziału, ponieważ projekt będzie rozliczany na wydziale.
  3. Okres realizacji projektu nie może przekroczyć 12 miesięcy oraz wykraczać poza datę 31 maja 2019 r.

Więcej informacji oraz niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/zaproszenie-do-skladania-ofert-w-ramach-projektu-najlepsi-z-najlepszych-3-0.html