Kontakt


Dział Studencki
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Biuro Informacji Studenckiej
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
Budynek A-1, pokój 142
tel. 71 320 43 21
bis@pwr.edu.pl

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Posiedzenia Centralnej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej ws. wniosków B oraz K

Na posiedzeniu Centralnej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej, która odbyła się w poniedziałek 28 stycznia 2019 roku zapadły decyzje ws. wniosków budżetowych (B) organizacji studenckich oraz agend kultury Politechniki Wrocławskiej. Szczegółowe informacje na temat przyznanych środków i ich wydatkowania można uzyskać w Dziale Studenckim. Jednocześnie informujemy, że posiedzenie Komisji, na którym rozstrzygnięty zostanie konkurs na wnioski projektowe (K) odbędzie się w najbliższy czwartek, 31.01.2019 roku o godz. 9.00.

 

Wróć