Kontakt


Dział Studencki
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Biuro Informacji Studenckiej
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
Budynek A-1, pokój 142
tel. 71 320 43 21
bis@pwr.edu.pl

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Hackathon Banku Pekao na PWr

Politechnika Wrocławska wraz z Bankiem Pekao S.A. serdecznie zapraszają do udziału w Hackathonie Banku Pekao S.A, który odbędzie się w dniach 25-27.10.2019 w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo – Technicznej (bud. D-21) pl. Grunwaldzki 11.

Weź udział i sprawdź swoje umiejętności oraz dołącz do finałowych drużyn, które na koniec listopada powalczą o nagrodę główną w Warszawie.

Hackathon Banku Pekao S.A. to 23 –godzinne wyzwanie, w którym jest okazja do zaprezentowania pomysłu jak można wykorzystać statystyki i trendy uzyskane ze zanonimizowanych danych z terminali płatniczych.

NAGRODA dla Zespołu we Wrocławiu:
3000 zł za zajęcia I miejsca,
2000 zł za zajęcie II miejsca,
1000 zł za zajęcia III miejsca.

Możesz zapisać się sam. Możesz również zapisać cały swój 6-osobowy zespół od raz.

Jeśli jesteś programistą, interesujesz UX-em, czy UI, a także jeśli zajmujesz się rozwojem biznesu czy projektowaniem usług lub marketingiem, doskonale  również jeśli jesteś socjologiem lub etnografem.

Podczas wydarzenia stworzymy dla Ciebie Team, jeśli zapiszesz się w pojedynkę.

Zapisy: tiny.cc/4nh1dz

Kontakt mailowy: start@beginningagency.com

Szczegóły wydarzenia, wyzwań oraz agendę znajdziesz na: https://www.pekaocoders.pl/wroclaw

Hackathony Banku Pekao S.A. to cykl wydarzeń, które odbędą się w 6 miastach Polski. W ramach eliminacji do finału w każdym z miast zespoły zmierzą się z tymi samymi wyzwaniami, a najlepszy z nich zakwalifikuje się do finału, który odbędzie się jesienią 2019 roku. To interdyscyplinarne wydarzenie dedykowane jest studentom i absolwentom do 30 roku życia z wiedzą i doświadczeniem z takich obszarów, jak m.in. IT, big data, marketing, sprzedaż i biznes.

 

Wróć