Kontakt


Prorektorat ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej

Sekretariat:
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
bud.A-1, pok.121

mgr inż. Krystyna Dębska
e-mail: krystyna.debska@pwr.edu.pl  
tel. 71 320 41 23

Kontakt


Dział Rozliczeń Funduszy i Dotacji Studenckich

Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
bud. H-14, pok.1.06

Kontakt


Dział Studencki
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Biuro Informacji Studenckiej
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
Budynek A-1, pokój 142
tel. 71 320 43 21
bis@pwr.edu.pl

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Kamil Trzmiel - specjalista
e-mail: kamil.trzmiel@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Elżbieta Grzebyk - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 75
e-mail: elzbieta.grzebyk@pwr.edu.pl   

Agnieszka Bruchal -samodzielny referent
tel. (71) 320 22-52
e-mail: agnieszka.bruchal@pwr.edu.pl   

Katarzyna Damurska - specjalista
e-mail: katarzyna.damurska@pwr.edu.pl   

Kontakt


Strefa Kultury Studenckiej, bud. C-18

Ul. Józefa Marii Hoene-Wrońskiego 10
50-376 Wrocław
tel. (71) 340 7530
e-mail: sks@sks.pwr.edu.pl

Łukasz Ptaszek
e-mail: lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl

Martyna Przygódzka
e-mail: martyna.przygodzka@pwr.edu.pl

Organizacje studenckie

  1. NZS PWr
    siedziba: Dom Studencki T-3, pok. 5

  2. AIESEC Komitet Lokalny przy PWr Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów
    siedziba: bud.C-13, boks 2.31

  3. IAESTE Komitet Lokalny przy PWr Międzynarodowego Stowarzyszenia Wymiany Studentów dla Doświadczeń Technicznych
    wroclaw@iaeste.pl

  4. AEGEE Oddział Wrocławski Europejskiego Forum Studentów przy PWr
    biuro@aegee.wroclaw.pl

  5. Rada Doktorantów Politechniki Wrocławskiej
  6. Samorząd Studencki Zarząd Parlamentu Studentów Politechniki Wrocławskiej
  7. Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne (ASI)
    asi@asi.pwr.edu.pl, kontakt@asi.pwr.edu.pl

  8. Uczelniany Komitet Studentów i Doktorantów Zagranicznych (UKSiDZ)
    siedziba: ul. Wróblewskiego 27, DS T-17- II pokój klubu Impas

  9. ESN (Erasmus Student Network)
  10. Stowarzyszenie – Akademickie Koło SEP
    aksep@pwr.wroc.pl
    siedziba: bud. D-20, sala 609, ul. Janiszewskiego 8

  11. PWR Racing Team
    • Opiekun: dr inż. Marcin Tkaczyk
    • Opiekun: dr inż Damian Derlukiewicz
    • Team Leader: Łukasz Horanin
    • Deputy Team Leader: Paweł Rak
  12. BEST Wrocław
    siedziba: bud. T-3, pomieszczenie 4

    • Prezes: Monika Ruszkowska
    • Wiceprezes ds. promocji i kontaktów z mediami: KingaHuszno
    • Wiceprezes ds. pozyskiwania funduszy: Emilia Mądrzycka
    • Wiceprezes ds. zasobów ludzkich: Michał Kochanowski
    • Wiceprezes ds. finansów: Patryk Lelmacher
    • Wiceprezes ds. administracyjno-gospodarczych: Jakub Dettlaff
  13. Międzywydziałowa Organizacja Studencka DONUM
    siedziba: Duszpasterstwo Akademickie „Redemptor, ul. Wittiga 10

  14. Klub Speleologiczny Politechniki Wrocławskiej KSPWr
  15. Aktywni Budowniczy biuro@uosab.pwr.wroc.pl
  16. Klub Miłośników Kultury Japońskiej
  17. Organizacja Studencka Rozwój +
  18. Akademicki Klub Sportowy AKS
    • Prezes: Paweł Rańda
    • Członek Zarządu: Waldemar Biskup
    • Członek Zarządu: Jakub Osóbka
  19. Klub Uczelniany AZS Politechniki Wrocławskiej
    • Prezes: Paweł Rańda
    • Wiceprezes: Jakub Osóbka
    • Sekretarz: Krzysztof Rokita
  20. Klub Studencki S.K.O.K.
    • Prezes: Anna Zgrzebnicka
    • Wiceprezes ds. marketingu: Marta Lisowska
    • Wiceprezes ds. finansów: Piotr Gil
Wróć