Dział Studencki

e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl

Bezpłatne warsztaty w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości w IdeaPlace 13.11-15.11.2018 r.

Wielkimi krokami zbliża się do nas największe święto przedsiębiorczości na świecie. Tydzień w samym środku listopada będzie obfitował w wydarzenia związane ze świadomym samorozwojem, podejmowaniem i rozwijaniem inicjatyw biznesowych oraz wymianą doświadczeń między różnymi pokoleniami przedsiębiorców. Wszystko to w ramach kolejnej, XI już edycji, Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Jest to międzynarodowa inicjatywa organizowana już od 10 lat, każdego listopada, w ponad 160 państwach na całym świecie. Instytucje państwowe oraz niezależne firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, wzrostu gospodarczego i poprawy jakości życia tworzą bezpłatne szkolenia, wykłady oraz indywidualne konsultacje. Mają one na celu pobudzenie aktywnej postawy oraz uruchomić potencjał kolejnych pokoleń przedsiębiorców. Uczestnicy mają okazję spotkać się z przedsiębiorcami, którzy są gotowi podzielić się z nimi wiedzą i zdobytymi doświadczeniami.

Wrocławianie, tradycyjnie już mogą liczyć na IdeaPlace, która szykuje dla nich cykl darmowych warsztatów i wykładów od 12 do 14 listopada. Jako pierwsza profesjonalna przestrzeń coworkingowa, od lat aktywnie wspierająca rozwój biznesu i przedsiębiorców, tworzy swoiste centrum inkubacji i biznesu. Każdego dnia przecinają się tu drogi kreatywnych i ambitnych ludzi z małych i średnich firm, startupów a także freelancerów z różnych branż.  ŚTP to tylko jedno z wielu innych wydarzeń z branży biznesu i nowych technologii, którym partneruje i które współtworzy IdeaPlace. Spotkacie ich również podczas takich wydarzeń jak Wolves Summit, Bitspiration czy Konferencja Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami.

Osoby chcące wziąć udział w poszczególnych warsztatach muszą dokonać obowiązkowej rejestracji.
Można to zrobić poprzez stronę internetową IdeaPlace: http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/, wybierając konkretne wydarzenie z przekierowaniem do rejestracji lub poprzez wyszukiwarkę wydarzeń na stronie organizatora Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/ . Dodatkowo  można na bieżąco śledzić wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/IdeaPlace

Ważne aby pamiętać, że liczba miejsc na każdy warsztat jest ograniczona a wszystkie wydarzenia są BEZPŁATNE.