Kontakt


Dział Studencki
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
budynek H-14, pokój 1.07

Biuro Informacji Studenckiej
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
Budynek A-1, pokój 142
tel. 71 320 43 21
bis@pwr.edu.pl

Michał Bocian - Kierownik Działu
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: michal.bocian@pwr.edu.pl   

Grażyna Domagała - samodzielny referent ds. administracyjnych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: grazyna.ela.domagala@pwr.edu.pl   

Anna Krzemianowska -specjalista ds. finansowych
tel. (71) 320 22 72
e-mail: anna.krzemianowska@pwr.edu.pl   

Agnieszka Henrykowska - starszy referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agnieszka.henrykowska@pwr.edu.pl   

Agata Bartnik-Pietruszka - samodzielny referent
tel. (71) 320 22 72
e-mail: agata.bartnik-pietruszka@pwr.edu.pl   

Marta Malinowska - specjalista
tel. (71) 320 22 72,
e-mail: marta.prus-malinowska@pwr.edu.pl   

Wojciech Wodo - specjalista ds. informatycznych
e-mail: wojciech.wodo@pwr.edu.pl   

Małgorzata Sapiecha-Muzioł - specjalista, dyrygent Akademickiego CHóru PWr
e-mail:  malgorzata.sapiecha-muziol@pwr.edu.pl  

Łukasz Ptaszek - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  lukasz.ptaszek@pwr.edu.pl  

Bartłomiej Kruk - samodzielny referent ds. organizacji promocji i wydarzeń
e-mail:  bartlomiej.kruk@pwr.edu.pl  

Wojciech Nycz - specjalista, instruktor muzyk
e-mail:  wojciech.nycz@pwr.edu.pl  

Katarzyna Krzywniak - specjalista, dyrygent Orkiestry PWr
e-mail:  katarzyna.krzywniak@pwr.edu.pl  

Marta Kierska-Witczak - specjalista, dyrygent chóru
e-mail:  marta.kierska-witczak@pwr.edu.pl  

Monika Gruszczyńska - specjalista ds. szkoleń z emisji głosu
e-mail:  monika.gruszczynska@pwr.edu.pl  

Adrian Janisio - specjalista ds. filmu
e-mail:  adrian.janisio@pwr.edu.pl  

Konkurs Młode Talenty 2019

Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu Młode Talenty organizowanego przez Dolnośląski Klub Kapitału. Ideą konkursu jest promocja i nagradzanie studentów oraz młodych pracowników nauki, w następujących kategoriach:

  • sukces naukowy
  • sukces w zakresie innowacji
  • sukces artystyczny
  • sukces w działalności społecznej
  • sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej
  • sukces sportowy

Uczelnia może zgłosić maksymalnie trzech kandydatów w danej kategorii, którzy wyłonieni zostaną przez Kapitułę Uczelnianą Konkursu. W poszczególnych kategoriach dopuszczalne są zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i zespołowe.

Ankiety zgłoszeniowe wraz z niezbędnymi dokumentami (CV: maksymalnie 1 strona A4 oraz zwięzły opis osiągnięcia: maksymalnie 1 strona A4) należy składać w Biurze Informacji Studenckiej (bud. A-1, pok. 142) do poniedziałku, 18.03.2019 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.konkursmlodetalenty.pl/regulamin/

 

Wróć